Náš tým

Sandra Vlčková Walachová

profil

Sandra je nevidomá vozíčkářka po dětské mozkové obrně. Vystudovala střední školu pro nevidomé v Brně, obor sociální pracovník. Svým hlasem ohromí nejednoho posluchače. Má ráda psy, kočky, dobré filmy a muziku. Před několika lety napsala básnickou sbírku Hravé trylky z volné chvilky, aneb básně pro každého.

RoseLove

RoseLove je jeden z nejtalentovanějších mladých umělců, který do našeho studia vnesl nové nápady a jeho znalosti a dovednosti jak na poli kompozice tak i realizace jsou na expertní úrovni. V jeho portfoliu jsou znalosti snad téměř všech daw softwarů, které na světě existují a to včetně djingu.

Pavel Vlček

profil

Jsem od narození nevidomý a život mě prostě baví. Již od dětství se zabývám akustikou a hraji na několik hudebních nástrojů. Měl jsem tu čest být několikrát za interpretaci zejména klasické hudby oceněn. K mému zájmu o kompozici a realizaci zvukových nahrávek se později přidalo tvůrčí psaní a tak světlo světa spatřilo i několik básnických sbírek.

Zobrazit kontakty

Externí

Tomáš Hájíček

profil

Tomáš je těžce zrakově postiženým absolventem konzervatoře Jana Deyla v Praze ve hře na klavír a nyní studuje obor ladění klavírů a příbuzných nástrojů. Miluje hudbu, rád sportuje a nikdy nezkazí žádnou legraci.

Vojtěch Petříček

profil

Vojta je nevidomý absolvent oboru hudebně kulturní činnost na konzervatoři Jana Deyla v Praze. Nadevše miluje zvířata a rád zkouší nové věci. Ve volném čase rád píši povídky o zvířatech.

Cresta Social Messenger